نقاشی ساختمان یک اقدام مهم برای مدیران املاک یا مجریان پروژه است. هنگامی که ساختمان خالی از سکنه است ، اجرای پروژه بسیار آسان تر است. همچنین هیچ کس ناراحت نمی شود. در یک ساختمان خالی یا جدید ، چالش های جدیدی پیش روست. پیمانکار عمومی انتظار تولید خوب و یک گروه نقاشی قابل اعتماد را دارد. همکاری با سایر معاملات و زمانبندی انعطاف پذیر در اینجا انتظار می رود.

جلو گیری از کهنه شدن نقاشی ساختمان

یکی از راه های مقابله با این کهنگی این است که هر چند وقت یکبار نقاشی را تمدید کنید. مدیران پروژه می توانند ترمیم نقاشی را به عنوان بخشی از برنامه کلی ساختمان پیاده سازی کنند. مناطق شلوغ در آخر هفته یا بعد از ساعت کاری اولویت بندی و رنگ آمیزی شوند. راهروها ، لابی های آسانسور ، دستشویی های عمومی و درها موارد زیادی را می بینند و باید مرتباً تازه و تمیز شوند. دیوارهای راه پله ، کف و نرده ها خیلی مورد استفاده قرار نمی گیرند ، بنابراین به توجه کمتری نیاز دارند.
نقاشی ساختمان
هنگامی که یک مستاجر در حال نقل مکان و یا نقل است ، فرصت کوتاهی برای ورود نقاشان وجود دارد. این زمان مناسبی برای بررسی وضعیت کف به همراه سایر عناصر مجموعه است. نقاشان وقتی نگران محافظت از کف که تغییر می کند نگران نباشند ، می توانند خیلی سریع داخل و خارج شوند و بهتر عمل کنند.

در نقاشی ساختمان چه رنگهایی استفاده شود؟

انتخابهای زیادی از رنگها در دسترس پیمانکار است. سالها قبل درها و قاب ها هنوز با رنگ های اکریلیک یا آلکید سنتی رنگ آمیزی می شدند. رنگ VOC نیز صفر بادوام نبود. کمبود رزین به معنای “نرم” بودن آن روی سطح است. در حالی که این برای اکثر سطوح دیوار قابل قبول بوده ، ظهور شروع کننده ها اتصال خوب انتقال به رنگهای کم VOC را بسیار آسان تر کرد. امروزه گزینه های بهتری برای پیمانکارو نقاش ها در دسترس است.


نقاشی ساختمان در رابین هوم


چالش جدید امروزه نقاشی ساختمان مرور ادعاهایی است که سازندگان برای پوشش های جدید خود مطرح می کنند. طبق معمول ، با دوام ترین رنگ ها ، رنگ های گران قیمت هستند. رنگ صفر VOC پس از افزودن رنگ دهنده ها باید در همان صفر بماند. استفاده از رنگ های ارزان تر برای رنگ های تیره هدر دادن پول است. به عنوان مثال شرکتی ، فناوری “قفل رنگ” را برای حل این مشکل توسعه داد و در واقع کارساز بود. آکرلیک های جدید منتقل شده از آب به منظور جایگزینی مناسبی هستند و پیشرفت بزرگی دارند اما محدودیت هایی نیز به همراه دارند.
پوشش های خارجی جدید و رنگ های داخلی با چسبندگی به لایه قبلی مشکل دارند. این در مورد رنگهای تیره بدتر است زیرا حجم رنگ در رنگ زیاد است. در حال حاضر راه حل استفاده از آغازگر اتصال خوب است. برخی از آغازگرهای بهتر اکریلیک اصلاح شده یا Urethane (UMA) هستند و به هر چیزی می چسبند. ما از آنها در سطوح سخت مانند : کاشی های شیشه ای و سرامیکی بدون هیچ مشکلی استفاده کردیم. اکنون راه حل ها برای یک پیمانکار آگاه در دسترس است تا یک کار موفقیت آمیز در زمینه رنگ انجام دهد.

طرح و ترتیب کار

موفق ترین کارهای رنگی از یک اتاق جلسات آغاز می شود. درست قبل از برآورد ، با پیمانکار ملاقات کرده و وضعیت خاص تاسیسات را شرح دهید. کدام مناطق را می توان در ساعات کاری و چگونه انجام داد؟ آیا افرادی در مرخصی هستند؟ در آخر هفته چقدر می توان نقاشی کرد؟ هرچه نگرانی های شما بیشتر باشد ، زمان بیشتری برای پیمانکار برای حل آنها در طرح پیشنهاد دارد.

نقاشی ساختمان
پس از اعطای شغل و اطلاع سهامداران ، وقت آن است که دوباره با پیمانکار جلسه برگزار کنید. اکنون وقت آن است که با در نظر گرفتن ورودی همه ، برنامه های خاصی را تنظیم کنید. بخاطر داشته باشید که این برنامه ها می توانند تا حدی انعطاف پذیر باشند ، خصوصاً در پروژه های بزرگتر. بعضی اوقات پروژه کندتر می شود و زمان کند می شود. ایده خوبی است که به خصوص به دلیل عواملی که نمی توان کنترل کرد ، نسبت به این احتمالات آزاد باشید. ارتباط روزمره با مدیران خدمه و کارکنان ساختمان باعث می شود که این پروژه روان باشد. مهمتر از همه مواردی را که در اسرع وقت مطرح می شوند ذکر کنید. اگر به درستی رسیدگی نشود ، چالش های روزمره می توانند مسائل بزرگتری بوجود آورند.
نتیجه
برای بهترین نتیجه و بازخورد در نقاشی ساختمان ، اصول مربوطه را رعایت کنید ، هزینه کافی پرداخت کرده و برنامه ریزی داشته باشید .
مبع : www.ecopainting.ca

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست