دکوراسیون داخلی 2020

در حالی که نمای بیرونی ساختمان گاهی می تواند در دکوراسیون داخلی نیز لحاظ شود ، این اصطلاح معمولاً فقط به طراحی داخلی اشاره دارد. این موضوع محبوب بسیاری از برنامه های تلویزیونی سرگرمی خانگی است. این نوعی سرگرمی محبوب برای بسیاری از افراد است زیرا شما برای تزئین خانه خود نیازی به تخصصی ندارید.
تاریخچه و اصطلاحات فعلی
در گذشته ، فضای داخلی به صورت بخشی از روند ساخت به طور غریزی در کنار هم قرار می گرفت.

دکوراسیون داخلی

حرفه دکوراسیون داخلی نتیجه توسعه جامعه معماری پیچیده ای است که در نتیجه توسعه فرآیندهای صنعتی حاصل شده است.
پیگیری استفاده موثر از فضا ، رفاه کاربر و طراحی کاربردی به توسعه حرفه طراحی داخلی معاصر کمک کرده است. حرفه دکوراسیون داخلی از نقش دکوراتور داخلی ، اصطلاحی که معمولاً در آمریکا استفاده می شود ، جدا و متمایز است. این اصطلاح در انگلستان کمرنگ تر است ، جایی که حرفه طراحی داخلی هنوز بی نظم است و بنابراین ، به طور دقیق ، هنوز به طور رسمی حرفه ای نیست.


بازسازی ساختمان های قدیمی و کلنگی


تاریخچه معماری در هند و مصر باستان

در هند باستان ، معماران همچنین در طراحی دکوراسیون داخلی نیز فعالیت می کنند. این را می توان از منابع معمار ویشواکارما – یکی از خدایان در اساطیر هند ، دریافت. در طراحی این معماران از خانه های هند در قرن هفدهم ، مجسمه هایی که متون و وقایع باستانی را به تصویر می کشند در داخل کاخ ها دیده می شوند ، در حالی که در دوران قرون وسطی نقاشی های دیواری یکی از ویژگی های مشترک عمارت های کاخ مانند در هند است که معمولاً به نام هالیس شناخته می شوند. در حالی که بیشتر خانه های سنتی تخریب شده اند تا به ساختمان های مدرن راه پیدا کنند.

در مصر باستان ، مقبره ها به عنوان مخزن نذورات غذایی قرار داده می شد. از این طریق می توان جزئیات مربوط به دکوراسیون داخلی اقامتگاه های مختلف در سرتاسر سلسله های مختلف مصر را از قبیل تغییر در قسمت تهویه ، رواق ها ، ستون ها ، آبراهه ها ، پنجره ها و درها را تشخیص داد.
در طول قرن 17 و 18 و اوایل قرن 19 ، دغدغه خانه دارها دکوراسیون داخلی ، یا اساسیه داخل خانه بود که به سبک هنری برای فضای داخلی مناسب بود . معماران همچنین از صنعتگران برای تکمیل دکوراسیون داخلی ساختمان های خود استفاده می کنند.

تزئینات داخلی چیست؟

تزئینات داخلی به هنر و دانش ساختن فضای داخلی برای زیبایی بیشتر برای ساکنان آن اشاره دارد.
طراح داخلی شخصی است که برای طراحی یک فضا استخدام می شود. در حالی که به نظر می رسد این کار به سادگی انتخاب رنگ و قرار دادن مبلمان است. دکوراسیون داخلی در توسعه مفهومی و اجرای طراحی خود مشارکت می کنند. آنها اغلب در بازدید از سایت ها و کار با مدیریت ساخت و ساز درگیر می شوند ، خصوصاً وقتی صحبت از ساختمانهای بزرگ تجاری می شود.

شما می توانید یک طراح داخلی استخدام کنید تا اتاقی را در خانه خود تغییر دکوراسیون داخلی دهد یا به شما کمک کند تا کاملاً آن را بازسازی کنید. وقتی نوبت به کارهای بزرگ بازسازی می رسد ، استخدام یک طراح داخلی به شما اطمینان می دهد که حداکثر استفاده را از فضای مورد نظر خود خواهید گرفت. آنها همچنین به اطمینان از عدم ایجاد خطرات ایمنی دکوراسیون داخلی خواهند کرد.

هنر ترکیب بندی

طراحی داخلی به عنوان یک هنر ترکیب بندی دیده می شود زیرا از طراحان می خواهند قطعات مختلفی را گرد هم بیاورند تا یک ظاهر شیک را تشکیل دهند. آنها از قسمت کف اتاق در بعضی موارد گرفته تا ضربات قفسه بندی شده در جلد کتاب ، از نظر ظاهری اتاق کار می کنند. اغلب ممکن است ماه ها طول بکشد تا یک طراح داخلی کار خود را به پایان برساند زیرا کارهای زیادی در این زمینه انجام می شود.

دکوراسیون داخلی
تبدیل شدن به یک طراح داخلی

اگر طراحی داخلی چیزی است که شما عاشق آن هستید ، تبدیل آن به یک حرفه ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. در حالی که بعضی از مکان ها مجوزها را به طراحان داخلی احتیاج دارند اما این قوانین براساس موقعیت متفاوت است.
مانند اکثر مشاغل ، گرفتن مدرک دانشگاهی در طراحی داخلی بیشتر و بیشتر اتفاق می افتد. این یک رشته محبوب در بسیاری از دانشگاه های چین است. مدارس در ایالات متحده و انگلیس دوره هایی مانند معماری داخلی را نیز ارائه می دهند. تقریباً یک چهارم طراحان داخلی صاحب شرکت‌های خود هستند. 75 درصد دیگر طراحان داخلی حرفه ای در شرکت‌هایی با اندازه های مختلف کار میکنند.


طراحی داخلی به سبک ساحلی


شرکت‌های معماری معمولاً طراحان داخلی را برای تزئین لابی‌ها و قسمت‌های انتظار ساختمان‌های دولتی و بزرگ استخدام می‌کنند. اکثر ساختمان‌های غیر مسکونی ، احتمالاً دارای یک دکوراتور داخلی بوده که نشان می‌دهد چه میزان نیاز به آنها وجود دارد!
نتیجه گیری
برای داشتن دکوراسیون داخلی مطلوب و باب میل مواردی نیاز است که رعایت شود همچون ، ترکیب بندی ،استفاده از رنگ مناسب ، ایده و خلاقیت که در اکثر افراد یافت میشود و طراحی دکوراسیون داخلی توسط خود افراد نیز میتواند انجام شود همچنین با مشاوره گرفتن از طراح داخلی نیز میتوان این کار را انجام داد.
منابع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست