نصب دوربین مدار بسته

برای جنایت کاران و خلاف کار ها هیچ مانعی بزرگتر از دوربین مدار بسته نیست. به نظر میرسد دوربین مدار بسته تبدیل به نگهبانان ارائه شده اند. اگر به دنبال بهترین دوربین مدار بسته از بهترین شرکت نصب دوربین مدار بسته در کرج هستید ، این مقاله دقیقا برای شما نیاز به نوشته شده است.
بزرگترین دردسر دزدان دوربین مدار بسته هستند و هیچ مانعی بزرگتر از دوربین مدار بسته برایی خلافکاران و… نیست
میدان پلیس طبق تحقیقات پلیس فدرال آمریکا FBI که در سال 2015 انجام شد ، نصب دوربین مدار بسته 33٪ سارقین را از سرقت منصرف کند.
در این مقاله شما را در مباحثی چون نصب دوربین مدار بسته در کرج ،هزینه نصب دوربین مدار بسته ، نحوه نصب دوربین مدار بسته کرج و همچنین انواع دوربین مدار بسته با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهید دهیم.

نصب دوربین مدار بسته در کرج

مزایای نصب دوربین مدار بسته در کرج

چند مورد از مزایای نصب دوربین‌های مدار بسته در کرج. چه مزایایی به ذهن شما میرسد ؟!
همانطور که گفتیم دوربین های مدار بسته از اهمیت بالایی برخوردارند و این تکنولوژی یکی از رایج ترین امکانات محسوب میشود که در مکان های عمومی، ساختمان های شخصی، رستوران ها، ورزشگاه ها و….مورد استفاده قرار میگیرد.
تقریبا همه شهر ها از این دوربین ها استفاده میکنند . حال میخواهیم به نصب دوربین های مداربسته در کرج بپردازیم.

کاربردهای دوربین مداربسته

کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نمیشود و از آن فراتر میرود کاربردهایی مانند کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس.

کاربرد دوربین های مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است. از جلوگیری از جرایم رانندگی تا جرایم جنایی. استفاده نامحسوس از دوربین های مخفی نیز بسیار رواج یافته است. بطور مثال می توان به دوربین های دستگاه های خود پرداز اشاره کرد که برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری کاربرد دارد.


دوربین مداربسته و شبکه


 

آخرین تحقیقات آماری از شهر های بزرگ آمریکا و انگلستان نشان می دهد بعد از نصب دوربین های مداربسته در پارکینگ ها 51 درصد از تعداد جرایم کاسته شده است. در فرودگاه ها میزان کاهش جرایم 23% و در سایر مراکز عمومی روی هم رفته این مقدار 7% بوده است.

انواع دوربین مداربسته:

از نظر نوع سیگنال
دوربین های آنالوگ
ip دوربین های (آی پی تحت شبکه)
دوربین های دو منظوره

نصب دوربین مدار بسته در کرج

از نظر شکل ظاهری و کاربرد متناظر:

دوربین های دام dome
دوربین های صنعتی
دوربین های مینیاتوری
دوربین های مادون قرمز ir
دوربین های اسپید دام (دوربین های چرخشی ptz)

از نظر قاب و پوشش :

دوربین های ضد آب قاب بزرگ (پمپ بنزینی)
دوربین های مخفی
دوربین های قاب فانتزی

نصب دوربین مدار بسته در کرج

کرج یکی از کلانشهرهای ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکز شهرستان کرج است. کرج یکی از شهرهای کوهپایه‌ای ایران می‌باشد که در دامنهٔ رشته کوههای البرز و در بلندای ۱۳۰۰ متری از سطح دریا واقع شده‌است.
جمعیّت این شهر طبق آمار رسمی برابر ۱٬۶۱۴٬۶۲۶ نفر می‌باشد که از این جهت در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود.


راه اندازی شبکه وایرلس خانگی


کرج پس از تهران بزرگ ‌ترین شهر ایران و همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌ تر است.کرج هم‌اکنون به‌عنوان یکی از کلان‌شهرهای کشور ایران به‌شمار می‌آید. این شهر در میان کلان‌شهرهای ایران با رشد جمعیت سالانهٔ ۳/۱۴ درصد بالاترین رشد جمعیت را دارد.
کرج مانند شهر های دیگر از امنیت بالایی برخوردار است. یکی از بارزترین دلایل این امنیت میتواند وجود دوربین های مدار بسته باشد.

به نظر شما دلیل نصب این دوربین ها در کرج چیست؟

نصب دوربین مدار بسته در کرج میتواند دلایل زیادی داشته باشد برای مثال در صنعت، یا به منظور نظارت ترافیکی بویژه برای شهری مانند کرج که رفت و آمد زیادی از شهر های دیگر به این مکان میشود.
نصب دوربین مدار بسته در کرج کاربرد های دیگری مانند: کاربرد در مکان های عمومی، در مکان های تاریخی، دوربین های مداربسته در بیمارستان ها و درمانگاه ها، دوربین مداربسته داخل خودرو، دوربین مداربسته در مدارس، دوربین در مکان های ورزشی و تفریحی.
نتیجه گیری: کرج شهر پرجمعیتی است که از امنیت بالایی برخوردار است اما این امنیت با امکانات و تجهیزات پیشرفته بالا میرود که یکی از این تجهیزات دوربین های مداربسته میباشد که کاربرد های زیادی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست