نقاشی ساختمان یک اقدام مهم برای مدیران املاک یا مجریان پروژه است. هنگامی که ساختمان خالی از سکنه است، اجرا پروژه بسیار آسان‌تر است و همچنین باعث ناراحتی و آزرده خاطر شدن هیچ فردی نمی‌شود. در یک ساختمان خالی یا جدید، چالش‌های جدیدی پیش روست و پیمانکار عمومی انتظار تولید خوب و یک گروه نقاشی قابل اعتماد را دارد. همکاری با سایر معاملات و زمان‌بندی انعطاف‌پذیر در اینجا انتظار می‌رود.

جلوگیری از کهنه شدن نقاشی ساختمان

یکی از راه‌های مقابله با این کهنگی این است که هر چند وقت یکبار نقاشی را تمدید کنید. مدیران پروژه می‌توانند ترمیم نقاشی را به عنوان بخشی از برنامه کلی ساختمان پیاده‌سازی کنند. مناطق شلوغ در آخر هفته یا بعد از ساعت کاری اولویت‌بندی و رنگ‌آمیزی شوند. راهروها، لابی‌های آسانسور ، دستشویی‌های عمومی و درها موارد زیادی را می‌بینند و باید مرتباً تازه و تمیز شوند. دیوارهای راه پله، کف و نرده‌ها خیلی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند، بنابراین به توجه کم‌تری نیاز دارند.
نقاشی ساختمان
هنگامی که یک مستاجر در حال نقل مکان و یا نقل است، فرصت کوتاهی برای ورود نقاشان وجود دارد. این زمان مناسبی برای بررسی وضعیت کف به همراه سایر عناصر مجموعه است. نیازی نیست که نقاشان نگران تغییر وضعیت کف باشند، آن‌ها می‌توانند خیلی سریع عمل کنند تا نتیجه خوبی ارائه دهند.

در نقاشی ساختمان چه رنگ‌هایی استفاده شود؟

انتخاب‌های زیادی از رنگ‌ها در دسترس پیمانکار است. سال‌ها قبل درها و قاب‌ها هنوز با رنگ‌های اکریلیک یا آلکید سنتی رنگ‌آمیزی می‌شدند. رنگ VOC نیز صفر بادوام نبود. کمبود رزین به معنا “نرم” بودن آن روی سطح است، در حالی که این برای اکثر سطوح دیوار قابل قبول است؛ ظهور شروع‌ کننده‌ها اتصال خوب انتقال به رنگ‌های کم VOC را بسیار آسان‌تر کرد. امروزه گزینه‌های بهتری برای پیمانکارو نقاش‌ها در دسترس است.


نقاشی ساختمان در رابین هوم


چالش جدید امروزه نقاشی ساختمان، مرور ادعاهایی است که سازندگان برای پوشش‌های جدید خود مطرح می‌کنند. طبق معمول، با دوام‌ترین رنگ‌ها، رنگ‌های گران قیمت هستند. رنگ صفر VOC پس از افزودن رنگ دهنده‌ها، باید در همان صفر بماند. استفاده از رنگ‌های ارزان‌تر برای رنگ‌های تیره هدر دادن پول است؛ به عنوان مثال شرکتی، فناوری “قفل رنگ” را برای حل این مشکل توسعه داد و در واقع کارساز بود.

آکرلیک‌های جدید منتقل شده از آب به منظور جایگزینی مناسبی هستند و پیشرفت بزرگی دارند؛ اما محدودیت‌هایی نیز به همراه دارند.
پوشش‌های خارجی جدید و رنگ‌های داخلی با چسبندگی به لایه قبلی مشکل دارند؛ این در مورد رنگ‌های تیره بدتر است، زیرا حجم رنگ در رنگ زیاد است. در حال حاضر راه حل استفاده از آغازگر اتصال خوب است.

برخی از آغازگرهای بهتر اکریلیک اصلاح شده یا Urethane (UMA) هستند و به هر چیزی می‌چسبند؛ ما از آن‌ها در سطوح سخت مانند: کاشی‌های شیشه‌ای و سرامیکی بدون هیچ مشکلی استفاده کردیم. اکنون راه حل‌ها برای یک پیمانکار آگاه در دسترس است تا یک کار موفقیت آمیز در زمینه رنگ انجام دهد.

طرح و ترتیب کار

موفق‌ترین کارهای رنگی از یک اتاق جلسات آغاز می‌شود. درست قبل از برآورد، با پیمانکار ملاقات کرده و وضعیت خاص تاسیسات را شرح دهید.

  • کدام مناطق را می‌توان در ساعات کاری و چگونه انجام داد؟
  • آیا افرادی در مرخصی هستند؟
  • در آخر هفته چقدر می‌توان نقاشی کرد؟
  • هرچه نگرانی‌های شما بیشتر باشد، زمان بیشتری برای پیمانکار برای حل آن‌ها در طرح پیشنهاد دارد.

نقاشی ساختمان
پس از اعطا شغل و اطلاع سهامداران، وقت آن است که دوباره با پیمانکار جلسه برگزار کنید. اکنون وقت آن است که با در نظر گرفتن ورودی همه، برنامه‌های خاصی را تنظیم کنید؛ بخاطر داشته باشید که این برنامه‌ها می‌توانند تا حدی انعطاف‌پذیر باشند، خصوصاً در پروژه‌های بزرگ‌تر.

بعضی اوقات پروژه کندتر می‌شود و زمان کند می‌شود. به دلیل عواملی که نمی توان کنترل کرد، ایده خوبی است که به خصوص، نسبت به این احتمالات آزاد باشید. ارتباط روزمره با مدیران خدمه و کارکنان ساختمان باعث می‌شود که این پروژه روان باشد. مهم‌تر از همه مواردی را که در اسرع وقت مطرح می‌شوند، ذکر کنید. اگر به درستی رسیدگی نشوند، چالش‌های روزمره می‌توانند مسائل بزرگ‌تری به وجود آورند.

نتیجه‌گیری:

برای بهترین نتیجه و بازخورد در نقاشی ساختمان، اصول مربوطه را رعایت کنید، هزینه کافی پرداخت کرده و برنامه‌ریزی داشته باشید.
مبع : www.ecopainting.ca

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست