پخش ویدیو

برند ما

درباره رابین هوم

شرکت رابین هوم ابتدا با رویکرد بازسازی و نوسازی ملک‌هایی با بافت‌ فرسوده و قدیمی برای سرمایه‌گذاران ملکی در شهر تهران آغاز به فعالیت نمود.

رویکرد این نوع بازسازی در رابین هوم سلیقه عامه مردم و ایجاد ارزش افزوده در ملک بود. به طور مثال خریداری که ملکی را به مبلغ A خریده بود با بازسازی صورت گرفته تیم رابین هوم آن را به مبلغ A+ می‌فروخت. 

موسس رابین هوم

محمدرضا سبلانی

دارای تحصیلات فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت

سرپرست تیم بازسازی و نوسازی و دکوراسیون داخلی رابین هوم، مدرس دوره‌های مدیریت سرمایه و ممیز ISO 9001 و سیستم‌های یکپارچه، نماینده فروش آپارتمان‌ها و پروژه‌های مسکونی کشور ترکیه و قبرس شمالی در ایران

بعد از گذشت مدت زمانی  با توجه به گسترش یافتن فعالیت رابین هوم، رفع اشکالات پلانی و  جانمایی در نقشه بناها و همچنین بازسازی و نوسازی ویلاهای قدیمی و کاربری‌های اداری و تجاری که موجب بهینه شدن فضای قابل استفاده برای صاحبین آن می‌شد،  به دامنه فعالیت‎‌های این شرکت اضافه گردید.

بعد از پشت سر گذاشتن این مسیر و ایجاد ارزش افزوده‌ای عالی در مدت زمان کاری خود با داشتن تیمی از جوانان خلاق و حرفه‌ای  به سمت طراحی‌هایی متفاوت و زیبا و شخصی سازی دکورها و فضاها روی آوردیم. در حال حاضر  شرکت بازسازی و طراحی رابین هوم پرقدرت اعلام می‌نماید که در  تمامی کاربری‌های مسکونی و اداری و تجاری  با توجه به تامین مصالح موجود در  کشور، آماده خلق هرگونه ایده و نمونه‌های مشابه خارجی می‌باشیم.

تیم خلاق رابین هوم

کار ما خلق یک ایده و نمایش آن رویایی است که  در ذهن شما عزیزان است، از این رو  مهندسین رابین هوم همگی هنرمندانی هستند که در محیطی دوستانه دست به دست یکدیگر داده‌اند  تا بهترین را طراحی و اجرا نمایند.

مدیرعامل
مدیر اجرایی
مدیر بخش طراحی
طراح داخلی و مشاور
طراح داخلی
عکاس و گرافیست
مدیر مولتی مدیا
برنامه‌نویس

آمار و ارقام در گروه رابین‌هوم

1 %
رضایت مشتریان

بیش از 88 درصد از مشتریان گروه بازسازی رابین هوم رضایت کامل از پروژه خود دارند

1
پروژه موفق

بیش از 54 پروژه بازسازی موفق انجام شده

مشتریان ویژه ما